Hizmet Alımı Kapsamındaki Görev Yapan Personelin Sürekli İşçi Kadrosuna Geçirilmesi Sözlü Sınavı Sonuçları

Rize İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Sınav Sonuçları

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127’nci Maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23. madde kapsamında, sürekli işçi kadrosuna geçiş için başvuruları kabul edilip, sınava tabi tutulan personelin sınav sonuçları aşağıdaki linkte yayınlanmıştır.


Ardeşen İlçe Nüfus Müdürlüğünde görevli Kerem KARAKAYA'nın durumu Valilik Tespit Komisyonunun kararıyla uygun görülmüştür.

20/11/2017 tarihli ve 696 Sayılı KHK nin 127. maddesi ile 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı KHK ile eklenen geçici 23. maddesi kapsamında İlimiz ve bağlı ilçelerde taşerona bağlı olarak hizmet alımı kapsamında İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü emrinde Fatma BÜKEY ve Hızır İlyas AKAY, Ardeşen İlçe Nüfus Müdürlüğü emrinde Kerem KARAKAYA, Güneysu İlçe Nüfus Müdürlüğü emrinde Arzu OKUL, İkizdere İlçe Nüfus Müdürlüğü emrinde EliF KILIÇ ve Pazar İlçe Nüfus Müdürlüğü emrinde Elif TELATAR Valilik Makamının 30/03/2018 tarih ve E.3793 sayılı Onayı ile 02/04/2018 tarihinden geçerli olmak üzere sürekli işçi kadrosuna atanması yapılmış olup, yüklenici firma Rize ALPSAN DAY. TÜK. MAD. HAYV. EML. YEM. TİC. LTD. ŞTİ. ye taşeron emrindeki görevlerine son verilmesi bildirilmiştir.

İlgili personellrin sürekli işçi kadrosuna dahil edilmesi için İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne bilgi arz edilmiştir.

© 2014 T.C. Rize Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz Bilgi İşlem